#1 2009-04-07 21:32:54

ziomek00

Administrator

Zarejestrowany: 2009-04-07
Posty: 16
Punktów :   

...KLAN...

Wasze pomysły jak zmienić klan na lepsze;)

Offline

 

#2 2009-07-08 20:19:15

Jacoros

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-05-17
Posty: 7
Punktów :   

Re: ...KLAN...

Strzałka jak juz pisałem na okólniku mam pomysł taki zeby każdy sie zorganizował i nakrecał ludzi na na forum do przystąpienia do nas a także wysyłał wiadomosci na priv do takich ludzi.Wiem ze napewno sa ludzie którzy graja dłuzej niz ja i moze juz nie maja takiej wkretki na to wszystko ale jest to zabawa i mysle ze kazdy lubi zdobywac nowe dzielnice i piąć sie w gore czysta rywalizacja to co chyba było podstawowe załozenie jak zaczynali grac? Piszcie cos bo tak dalej byc nie moze wiem ze to moze teraz mało realne ale nie fajnie by było zobaczyc na stronie startowej w rankingu top klanów Te_De

Offline

 

#3 2009-07-10 21:33:48

Mykland

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-04-12
Posty: 6
Punktów :   

Re: ...KLAN...

Przede wszystkim nie ograniczajmy się na 15 tysi punktów pimp. Jest dużo nowych graczyktórzy szukają klanu ale nie mają tyle punktów. Druga rzecz to taka że dalej nie ma pomocy klanowej. To fikcja..... Ktoś z klanu prosi o pomoc i zero odzewu kurwa.  Jeśli chodzi o ataki to i bez klanu dałbym sobie radę. Mam dobrze uzbrojone dzielnice i nie mam ich nasrane tylko w Slc i Tacoma. W razie ataku mogę przerzucić swoich łosi z dzielnicy do dzielnicy w 8 tików. Kurwa ludzie...........

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl